8. Ceník

Ceník platný od 1.1.2018:

Kurzovné – základní poslušnost:

 • 1.200,- Kč – (12 měsíců) první rok
 • 1.000,- Kč – (12 měsíců) další roky

Kurz zahrnuje nácvik přivolání pejska, chůze na vodítku, obraty psa u nohy za chůze i na místě, polohy psa sedni, lehni a vstaň, odložení psa, zdolávání překážek (kladina, skok vysoký, A-čko), přerušení nežádoucí činnosti psa, základy aportování, socializace.

V případě zájmu o složení zkoušek je možné domluvit navíc nácvik provedení stop a obran.

 

 

8 Responses to 8. Ceník

 1. Lenka says:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde poslušnost-začátečníci dát třeba jen na půl roku. Děkuju

  • zkosmrzovka says:

   Dobrý den, bohužel Vás zklamu, základní kurz poslušnosti je v délce jednoho roku a cena je 700,- Kč. Samozřejmě Vás nebudeme nutit dochodit celý rok, ale kurzovné nevracíme. První návštěva cvičáku je bezplatná, můžete se přijít podívat jak výcvik probíhá a následně se rozhodnout, zda rozšíříte řady našich kurzistů.

 2. Kateřina says:

  Dobrý den,chci se zeptat zda je možné kurzovné agilit (na 12 měsíců) a jaká by byla cena?Fenka je kříženec Brazilské fily,Amerického staforda a pitbull teriéra a umí dobře skákat,ale moc neposlouchá…
  Děkuji za odpověd.Horálková

  • zkosmrzovka says:

   Dobrý den, kurzovné činí 700 Kč a je na 12 měsíců. Přijďte se v pátek s fenečkou podívat mezi začátečníky (tzn. mezi 15:30 a 17:00).
   Budeme se na Vás těšit, Šárka Fejtková.

 3. Lucy says:

  Ahoj, agilitáci, mám malej problém a dotaz, už dlouho sleduji Vaše výcvikové hodiny. A můj pracovní kalendář. Bohužel opravdu musím konstatovat, že se na Vaše agility nemohu dostavovat, kvuli tomu že mám v od pondělí do pátku v práci do pěti hodin odpoledne. Bohužel mě to mrzí. Vlak mi k Vám z Desný jezdí v půl 6, a než bych k vám se dostavila tak by jste skončili, opravdu nejde to nějak zařídit aby byl i další výcvikový den agility třeba i v neděli odpoledne po výciku kynologie? U Nás v Litoměřicích jsme to tak měli, ale bohužel jsem se sem přestěhovala sem do hor, a chtěla bych zase se věnovat agility sportu. Děkuji za odpovědi.

  • zkosmrzovka says:

   Dobrý den,
   bohužel Vás musíme zklamat, zatím neplánujeme rozšíření výcvikových dnů agility, je nám líto.

 4. David says:

  Dobrý den,
  rád bych se zeptal od kolika měsíců je vhodné pejska cvičit. A zdali je možno se připojit během roku. Pořizuji si štěňátko něměckého ovčáka koncem února a rád bych se připojil k výcviku poslušnosti.

 5. zkosmrzovka says:

  Dobrý den,
  do kurzu poslušnosti se můžete připojit během roku. Předpokládáme, že na jaře bude znovu přibírat nové kurzisty. Až bude mít štěňátko za sebou všechna platná očkování, přijďte se na cvičiště podívat a na dalším se domluvíte s výcvikářem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

What Do You See?